Дистанційне навчання

Для забезпечення дистанційної форми навчання учнів в умовах карантину та створення єдиного інформаційного середовища навчального закладу педагогічні працівники  БНВО «Перша гімназія» перейшли на використання пакета хмарних сервісів Google GSuite for Education та продовжили використання електронного журналу та щоденників. 

Як у всіх хмарних середовищах, збереження даних користувача відбувається в Інтернеті з можливістю одержувати доступ до них у будь- який час і з будь-якого пристрою, з подальшим збереженням на жорсткий диск або роботою з даними у «хмарі».

G Suite for Education – це набір додатків, які надаються компанією Google безкоштовно для освітніх установ у рамках обраного освітньою установою домену. До пакету входять стандартні Google сервіси плюс система управління навчанням Google Classroom.

Перевагою зазначеної платформи є нульовий контакт з рекламою, яка так часто набридає, навіть на освітніх сайтах, а також комфортної роботи з синхронними та асинхронними видами уроків завдяки сервісу Google Клас. 

Всі навчальні матеріали, уроки розміщуються в одному корпоративному середовищі.

Середовище спільної роботи – Google Classroom дає можливість створити свій клас, ділитися з учнями необхідним навчальним матеріалом, запропонувати завдання  учням та оцінити їх.

Уроки проводяться відповідно до розкладу, з мінімальним часом біля моніторів, відповідно до санітарних вимог.

Дистанційні уроки не можливо проводити у тому ж форматі, що й звичайні. Тому протягом канікул педагоги закладу пройшли навчання та опанували можливості використання сервісів Google.

Батьки, учителі та учні мають можливість висловити власну думку щодо рівня задоволеності організацією та якістю дистанційного навчання за телефоном 5 – 19 – 77 .


Електронний журнал та щоденники учнів

На підставі даних, внесених вчителями до електронних журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник. У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (оцінки, пропуски, коментарі тощо). Для батьків є можливість «підписувати» щоденник та мати доступ до всіх даних лише своєї дитини.

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради №295 від 29.10.2021р. "Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Білоцерківської міської територіальної громади з 30.10.2021 року учні 1-11 класів навчаються за дистанційною формою.

Адміністрація школи звертається з проханням до батьків: взяти під контроль місце перебування своїх дітей під час дистанційного навчання, контролювати дотримання ними протиепідемічних заходів, використання засобів індивідуального захисту та максимальне обмеження контактів.

Організація дистанційного навчання. Методичні рекомендації.

Правила поведінки учнів під час онлайн-уроку.