ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ "ХІМ-БІО"!!!

13.05.2026 Переглядів: 148


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям та призерам конкурсу "Хім-Біо":

Святославу КІРІКУ, учню 8-Г класу - І місце з хімії (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);

Ярославу ПІЩУЛІНУ, учню 7-Б класу - ІII місце з хімії (вчитель - Білан Валентина Михайлівна);

Давиду ЛОТОЦЬКОМУ, учню 8-Г класу - ІI місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Анастасії ДРИГАЛО, учениці 8-Г класу - ІI місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Михайлу КЛИМОЧКУ, учню 8-Г класу - ІII місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!