ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ КОНКУРСУ "ХІМ-БІО"!!!
13.05.2026 Переглядів: 148Щирі вітання ліцеїстам - переможцям та призерам конкурсу "Хім-Біо":
Святославу КІРІКУ, учню 8-Г класу - І місце з хімії (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);
Ярославу ПІЩУЛІНУ, учню 7-Б класу - ІII місце з хімії (вчитель - Білан Валентина Михайлівна);
Давиду ЛОТОЦЬКОМУ, учню 8-Г класу - ІI місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Анастасії ДРИГАЛО, учениці 8-Г класу - ІI місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Михайлу КЛИМОЧКУ, учню 8-Г класу - ІII місце з біології (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!