Участь у міжнародній виставці

27.10.2020 Навчальна діяльність Переглядів: 41

Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

12-14 жовтня 2020 року в Києві проходила Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та виставка освіти за кордоном «World Edu» – вперше за 12 років у змішаному форматі (онлайн, дистанційно, заочно).

Організовували виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної, методичної та організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. У виставці взяли участь 328 учасників, які представляли Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську області України, а також заклади освіти зі Словаччини, Естонії, Угорщини, Польщі, Литви, Латвії, Грузії, Молдови та Румунії. Одним із учасників виставки було й Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа I ступеня» (перелік учасників на офіційному сайті виставки  http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/partiipants.)

Під час роботи виставки учасники обговорили проблеми інноваційного розвитку освіти. Майданчиками для дискусій стали 60 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та наших закордонних колег.

Маємо надію, що цьогорічна виставка виправдає сподівання освітян, які покладаються на неї, як на національну платформу комунікації в освітній галузі та сприятиме розвитку освітньої реформи в Україні, підвищенню якості освіти, розвитку професійної майстерності педагогів.