ШКОЛА ПАТРІОТИЗМУ

22.12.2020 Навчальна діяльність Переглядів: 255

У нашій гімназії патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Патріотичне виховання – це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту своєї Батьківщини, вивчення бойових традицій українського народу.

З метою обміну досвідом щодо вдосконалення національно-патріотичного виховання згідно Концепції Нової української школиВсеукраїнською асоціацією учасників бойових дій, ветеранів війни, учасників АТО/ООС було проведено семінар – змагання, у якому взяли участьучні 10-А класу Андрій Петровський, Валерія Тупчаненко, Давид Луцький, Олександр Татієнко, Софія Коломієць, Олесь Старовіт.

Безумовно, такі заходи формують стійкі громадянські почуття, любов до своєї Батьківщини та гордість за приналежність до неї. Гімназисти достойно презентували наш освітній заклад: стріляли з пневматичної гвинтівки, розбирали та збирали АКМ, споряджали магазин патронами, розкладали і складали парашут. Кращими снайперами стали Олександр Татієнко та Андрій Петровський.На вручення нагород завітали  військовослужбовці:Голова Білоцерківської міської організації інвалідів війни Збройних сил та УБД Карпенко Владислав Олегович, заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради Серьогін Сергій Сергійович, заступник Білоцерківської міської організації інвалідів війни Збройних сил та УБД Татієнко Василь Борисович.

19 грудня в Музеї гімназійної освітивсі учасники заходу отримали сертифікати, а кубок за патріотичне виховання було вручено директору гімназії,адже Борис Михайлович власним прикладом спонукає вихованців любити гімназію, рідне місто,вивчати історію рідного краю, він є співавтором книги «Історія Першої Білоцерківської гімназії в особах». Гості були приємно враженні цікавою екскурсією в музеї, яку провів директор.

Надзвичайно важливим є вміння педагога весь освітній процес організувати таким чином, щоб наситити його ідеєю патріотизму, якою б збагачувався кожен вихованець.Це вдається класному керівнику 10-А класу Аллі Литинській.

Процес формування громадянина і патріота ґрунтується не лише на набутті визначеної сукупності знань, умінь і навичок, засвоєнні певних моральних норм і цінностей. Іншою його складовою є вчительське виховання. Тут важливий власний прикладучителя, який прищеплює учням любов до рідної мови, звичаїв і традицій своєї малої батьківщини, школи, людей, гордість за свою державу – Україну.Інформацію підготувала заступник директора з НМР

Світлана Йосипівна Потильчак