День української писемності та мови

09.11.2021 Навчальна діяльність Переглядів: 170

     Уже стало доброю традицією в листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови,  ушануванню пам’яті Нестора Літописця. В Україні це свято щороку відзначають 9 листопада. Кожна епоха дарує людству нові  відкриття. Але найбільшим було письмо, бо саме завдяки цьому люди збагнули світ і своє місце в ньому. 

     Із покоління в покоління наші предки передавали нам скарб – рідну мову. Народ плекав її в піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду. 

     У День української писемності в  Першій Білоцерківській гімназії розпочався  Тиждень української мови. Традиційно 9 листопада все гімназійне товариство долучилося до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. А також учителі закладу разом із учнями провели низку заходів до цього свята.

     Гімназисти поринули у світ української мови. Учителі провели конкурси, мовні ігри, вікторини та турніри,  спонукаючи  учнів до творчості й пізнання, викликали у вихованців  інтерес до вивчення мови. Саме сьогодні такі заходи є важливими й актуальними, бо вони сприяють розвитку креативності, вчать бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. 

      Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ об’єднали учителів та їхніх вихованців у цей святковий день. Проєкт "До рідного слова торкаюсь душею" (6-Г)