Навчальний процес


Розклад гуртків

Інформація про гуртки
Понеділок
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15:20-16:20 Вокальний ансамбль «Барви» Крічковська Анжела Олександрівна Кабінет музики 112
15.00-17.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
13.30-16.00 Ансамбль скрипалів Борова Ірина Геннадіївна Кабінет музики 112
18.00-20.00 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15.20-16.20 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 226, музей
14.00-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.30 Секція волейболу Корчагіна Тетяна Леонтіївна Спортивний зал 2-6 класи
15.20-16.20 Футбольний клуб Вакарчук Максим Миколайович Футбольне поле Спортивний зал
16.30-19.30 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
15.20-17.20 Гурток журналістики Цуканова Марина Миколаївна Бібліотека
Вівторок
Час Назва Керівник Кабінет Клас
16.00-19.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
14.30-16.00 Духовий оркестр Жуковський Станіслав Феліксович Оркестрова студія
13.30-19.00 Ансамбль скрипалів Борова Ірина Геннадіївна Кабінет музики 112
15.10-17.10 Ансамбль барабанщиць Вітенко Олександр Петрович Оркестрова студія
15.20-17.20 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 226, музей
15.20-17.20 Гурток «Юні екологи» Ковальський Віталій Леонідович Кабінет 113
15.20-16.20 Гурток «Фінансова грамотність» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
16.20-17.20 Гурток «Основи геології з елементами мінералогії» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
14.00-16.00 Ляльковий театр Громадська Катерина Євгенівна Актова зала, каб. 309, 320
16.00-18.00 Гурток «Природа та здоров’я» Громадська Катерина Євгенівна Кабінет 309
14.00-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.20-17.20 Гурток «Природа рідного краю» Мазун Юлія Михайлівна Кабінет 320
15.30-18.30 Секція баскетболу «Літаючі білки» Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал 1-4, 5-7, 8-10
15.20-16.20 Гурток м’якої іграшки«Дивоцвіт» Мікніс Алла Семенівна Кабінет обслуговуючої праці
Середа
Час Назва Керівник Кабінет Клас
16.00-19.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
15.20-16.20 Секція волейболу Терещук Дмитро Васильович Спортивний зал 7-11 класи
18.00-20.00 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15.20-17.20 Ансамбль гітаристів Нечипоренко Валентин Іванович Актова зала
15.10-17.10 Арт-студія Пінчукова Ірина Олегівна Кабінет 225
15.20-17.20 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 226, музей
13.10-19.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
15.20-17.20 Гурток «Юний дослідник» Потильчак Світлана Йосипівна Кабінет 214
14.00-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.30 Секція волейболу Корчагіна Тетяна Леонтіївна Спортивний зал 2-6 класи
16.30-18.00 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
15.20-17.20 Гурток журналістики Цуканова Марина Миколаївна Бібліотека
Четвер
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15.30-16.30 Вокальний ансамбль «Барви» Крічковська Анжела Олександрівна Кабінет музики
15.00-17.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
14.30-16.00 Духовий оркестр Жуковський Станіслав Феліксович Оркестрова студія
15.30-17.00 Ансамбль барабанщиць Вітенко Олександр Петрович Оркестрова студія
15.40-16.40 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 226, музей
15.30-17.30 Гурток «Юні екологи» Ковальський Віталій Леонідович Кабінет 113
15.30-16.30 Гурток «Фінансова грамотність» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
16.30-17.30 Гурток «Основи геології з елементами мінералогії» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
14.00-16.00 Ляльковий театр Громадська Катерина Євгенівна Актова зала,каб.309,320
16.00-18.00 Гурток «Природа та здоров’я» Громадська Катерина Євгенівна каб.309
15.30-17.30 Гурток «Природа рідного краю» Мазун Юлія Михайлівна Кабінет 320
15.30-18.30 Секція баскетболу «Літаючі білки» Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал 1-4, 5-7, 8-10
15.30-16.30 Гурток м’якої іграшки«Дивоцвіт» Мікніс Алла Семенівна Кабінет обслуговуючої праці
П'ятниця
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15.00-17.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
13.30-16.00 Ансамбль скрипалів Борова Ірина Геннадіївна Кабінет музики
15.10-16.10 Ансамбль барабанщиць Вітенко Олександр Петрович Оркестрова студія
13.10-19.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
14.00-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.30 Секція волейболу Корчагіна Тетяна Леонтіївна Спортивний зал 2-6 класи
17.00-19.00 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
Субота
Час Назва Керівник Кабінет Клас
10.00-16.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
10.00- 13.00 Секція баскетболу «Літаючі білки» Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал 1-4, 5-7, 8-10