Випуск 2024

29.06.2024 Гімназійне життя Переглядів: 328
"Випускний-пора прощання із дитинством безтурботним.
Завтра шлях лежить до вузів, хтось піде вже на роботу.
Шлях до мрій ви прокладайте і надії не втрачайте!
Серце хай не зачерствіє, хай добро завжди панує.
Заздрість чорна і підступність вас в житті щоб завжди оминали!
Мудрість і розсудливість не покидали!
А найбільше ждемо всі-ми закінчення війни!
Перемога для українця-це зараз найсолодше слово,
Про нього мріє в Україні кожен.
Тому ми бажаємо перемоги:
країні, випускникам, батькам, вчителям і усім!
Хай вона приходить в кожен дім!
Хай приносить радість і розганяє тривоги,
Хай не заходять проблеми ніколи, 
Хай не будуть кривими дороги, 
Хай ведуть вони до успіху і перемоги!"
Такими чудовими рядками закінчували ведучі урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам ліцею "Перша Білоцерківська гімназія", яке відбулося 29 червня.
З вітальним словом до випускників звернувся директор ліцею, заслужений учитель України Смуток Борис Михайлович. Гарними та хвилюючими були виступи класів у супроводі відеопрезентацій. Також з вітальними словами до випускників та словами подяки педагогічному колективу ліцею звернулися представники від батьківських комітетів 11-х класів: Ковбасюк Альона Іванівна, Говорун Наталія Юріївна та Гопайнич Микола Ярославович. На святі звучали теплі слова подяки учителям і батькам від випускників, у їх виконанні звучали пісні та вірші. Кульмінацією свята була пісня "Прощавай, рідна школа моя".
Побажаємо випускникам 2024 року миру, успіхів, добра, здійснення мрій і задумів, перемог в усьому! І нашій Україні-ПЕРЕМОГИ!
Детальніше на