Нагородження відмінників ліцею

29.05.2026 Гімназійне життя Переглядів: 30
В останній день 2025-2026 навчального року в актовій залі ліцею відбулося нагородження похвальними листами учнів, які досягли відмінних успіхів у навчанні. З вітальним словом виступила директорка ліцею Нагорна Ольга Валеріївна, яка вручила учням похвальні листи та побажала і в майбутньому відмінних успіхів у навчанні та досягнення нових висот у здобутті знань.
Вітаємо всіх наших відмінників! Молодці! Так тримати!
Детальніше на