Випуск 9-х класів
08.06.2026 Гімназійне життя Переглядів: 15У світі, де все зникає за кілька секунд, де відео змінюють одне одного швидше, ніж ми встигаємо їх відчути, є моменти, які не хочеться перегортати, які хочеться зберегти назавжди у стрічці нашого життя. Саме таким моментом стало випускне свято для наших дев’ятикласників.
З вітальним словом до випускників звернулася директорка ліцею Нагорна Ольга Валеріївна. А випускники підготували щемливі виступи зі словами вдячності своїм любим учителям і класним керівникам.
Колись, 9 років тому, усе почалося дуже просто, без паролів і логінів, без інструкцій і підказок. Просто одного дня маленькі діти, тримаючи батьків за руку, вперше переступили поріг школи. Відтоді час ніби непомітно натиснув кнопку «запуск». Почали з’являтися перші знання, перші друзі, перші перемоги і навіть перші помилки, які теж стали важливою частиною шкільного життя. День за днем, рік за роком, ця історія наповнювалася моментами, що назавжди залишаться у пам’яті.
Пісня «Дитинство не втрачай» у виконанні випускниць Барковської Кароліни (9-А) і Туней Крістіни (9-В) повернула всіх у дитинство й закликала ніколи не втрачати його в серцях і думках.
Час перегортав шкільні роки, як стрічку в соцмережах… Ставив уподобайки найщасливішим моментам…Зберігав в «обране» найтепліші спогади. І як би не хотілось усім нам натиснути кнопку «повтор», на жаль, це неможливо. Згадати приємні, веселі, кумедні, цікаві рілси шкільного життя допомогли відео та світлини й пісня «Старі фотографії» у виконанні 9-Д класу.
Перед тим, як остаточно перегорнути сторіс дитинства, до випускників звернулася вчитель початкових класів Пустова Людмила Вікторівна - та вчителька, яка першою відчинила для них двері школи, яка бачила їх досягнення та помилки, злети й падіння, яка всьому навчила й виховала справжніх, гідних людей! Але не сама, а вже з теперішніми своїми першокласниками, які теж висловили свої думки та побажання випускникам.
Розділили це свято з нашими дев’ятикласниками їх батьки та рідні. Мами й тати також привітали своїх дітей із такою важливою в житті подією та виступили з вітальними промовами, словами підтримки й найкращими побажаннями!
А на завершення випускники створили імпровізований пост на банері, залишивши на дошці символічну частинку своєї любові, власні мрії, нікнейми, дитячі фото, сторінки зі щоденників, смайлики й відбитки рук. Також усі класи натиснули символічну кнопку «START», що відкриває новий рівень і нові горизонти. Це старт у нове життя та щасливе майбутнє!