Вручення подяк працівникам ліцею
12.06.2026 Переглядів: 4111 червня у актовій залі ліцею адміністрація зібрала працівників нашого закладу з нагоди вручення подяк за багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання покладених обов'язків та відповідальність. З вітальним словом виступила директорка ліцею Нагорна Ольга Валеріївна, яка висловила та вручила подяки працівникам їдальні, заступнику директора з АГЧ, техперсоналу, секретарю, бухгалтерам, медичній сестрі, сторожам. Часто їхня праця залишається «за кадром», але саме завдяки їм наш заклад є таким затишним, комфортним та гостинним! Завдяки нашим невтомним працівникам в ліцеї чистота і порядок, класи і коридори сяють, а школа працює як єдиний злагоджений механізм. Низький їм уклін за щоденну, таку непомітну, але таку колосальну працю.
Після вручення подяк діти підготували міні- концерт для працівників ліцею.