Свято Останнього дзвоника 2016
29.05.2016 Гімназійне життя Переглядів: 22627 травня 2016 року на подвір"ї гімназії пролунав останній дзвоник 2015/2016 навчального року...
На святі в закладі серед почесних гостей були присутні міський голова Г.А.Дикий, секретар міської ради Б.М.Смуток, методист НМЦ управління освіти і науки О.О.Терехова.
Директор С.П.Наконечний привітав присутніх зі святом. Випускники виконали вальс. Гості нагородили відмінників Похвальними листами. З вітальним словом до випускників звернулася класний керівник 11-Б класу Г.В.Назаренко.
Гімназисти останній раз в навчальному році зайшли в приміщення закладу під батьківськими рушниками...
Гімназійне товариство .