Свято Останнього дзвоника 2016

29.05.2016 Гімназійне життя Переглядів: 226

27 травня 2016 року на подвір"ї гімназії пролунав останній дзвоник 2015/2016 навчального року...
На святі в закладі серед почесних гостей були присутні міський голова Г.А.Дикий, секретар міської ради Б.М.Смуток, методист НМЦ управління освіти і науки О.О.Терехова.
Директор С.П.Наконечний  привітав присутніх зі святом. Випускники виконали вальс. Гості нагородили відмінників Похвальними листами.  З вітальним словом до випускників звернулася класний керівник 11-Б класу Г.В.Назаренко.
Гімназисти останній раз в навчальному році зайшли в приміщення закладу під батьківськими рушниками... 

 
 
 
 

                                                                 Гімназійне  товариство .