Турбота про довкілля – справа спільна

26.04.2016 Гімназійне життя Переглядів: 191

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки, озеленення та благоустрою учні Першої Білоцерківської гімназії провели ряд акцій та добрих справ. Розпочали з прибирання території гімназії та парку Слави.  
Згодом  старшокласники провели акцію «Посади дерево». Біля школи були висаджені дерева, з"явилась нова алея Героїв на честь випускників, що воювали в АТО.  На прохання отця Миколи -  настоятеля храму Покрови Божої Матері Української православної церкви Київського Патріархату гімназисти посадили дерева біля річки поруч із церквою та взяли участь в екологічній акції «Чистий берег». Виростуть деревця біля річки і будуть задивлятися на свою вроду у дзеркалі води. А наші садівники через роки приведуть своїх дітей полюбуватися красою природи до річки та показати дерева, що посадили власноруч, зробивши корисну і важливу справу. Адже людина славиться добрими ділами. Саме вони закарбовуються в пам"яті  і залишають добрий слід на Землі.