Наші джури – срібні призери міських змагань!
25.04.2016 Гімназійне життя Переглядів: 26722 квітня на базі БНВО «Звитяга» відбувся міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Команда гімназії «Сокіл» виборола ІІ загальнокомандне місце серед загальноосвітніх закладів міста, а також була нагороджена почесними грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради за призові місця на етапах гри: «Відун» (І місце), «Ватра» (ІІ місце), «Рятівник» (ІІ місце), «Топографія» (ІІІ місце). Висловлюється велика подяка учням 10-х класів, які були учасниками гри: Паньку Миколі, Алтухову Дмитру, Глуховській Юлії, Алювальї Вікраму, Мурадовій Жанні, Денисенку Євгенію, Слободянику Артему, Комаровському Павлові, Крикуну Денису, Васильєвій Катерині. Окрема подяка педагогам, які брали участь у підготовці команди до гри: Дученку М.М., Ліснічук А.С., Яковенко Т.С., Порхун І.М., Терещуку Д.В., Коваленко Р.А., Склярській О.П., Качуровській О.Е., Москаленку В.А. На змаганнях в цілому команда успішно
пройшла 10 етапів: «Впоряд», «Відун», «Смуга перешкод», «Ватра», «Рятівник», «Топографія», «Стрільба», «Добре діло», «Перетягування линви», «Таборування». Росте гідна зміна патріотів України! Так тримати!