Добре діло гуртка "Джура"
03.04.2016 Гімназійне життя Переглядів: 1971 квітня вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» провели акцію «Посади дерево». Учні вирішили започаткувати алею героїв-випускників гімназії, які воювали за Україну на сході нашої держави в зоні АТО. Серед них: Григор Руслан, Морський Василь, Герасименко Павло, Крижешевський Дмитро, Бондар Сергій. Цей список буде продовжуватись, бо зараз гімназистами проводиться пошукова робота щодо участі наших випускників у АТО. Для посадки обрали горіх-цінне та міцне дерево з лікувальними властивостями, яке дуже полюбляють діти. Дружно взялись учні до роботи: накопали ямки, принесли води для поливу і взялися садити. Робота кипіла і як результат- маємо невеличку алею героїв. Висловлюється подяка усім, хто долучився до акції.




Учениця 10-А класу
Глуховська Юлія