Міський фестиваль шкільних гуртків

29.03.2016 Гімназійне життя Переглядів: 221

23 березня в актовій залі гімназії відбувся ІІІ етап фестивалю шкільних гуртків.  Наш заклад представляли такі гуртки: ансамбль барабанщиць(керівник Вітенко О.П.),духовий оркестр (керівник Жуковський С.Ф.),вокальний ансамбль «Барви» (керівник Крічковська А.О.),ансамбль гітаристів (керівник Нечипуренко В.І.),гурток художнього слова (керівник Яковенко Т.С.),танцювальний клуб «Фантазія»(керівник Пелих М.В.),гурток квілінгу (керівник Машир Т.Ю.), гурток декоративно-вжиткового мистецтва «Чарівниця»(керівник Мікніс А.С.), гурток живопису(керівник Машир Т.Ю.), гурток петриківського розпису(керівник Жарко Н.І.). Наші гуртківці продемонстрували перед присутніми всі свої таланти. Для присутніх  у залі діти підготували концертну програму. Робота всіх гуртків гімназії оцінена вельмишановним  журі високим рівнем. Висовлюється велика подяка усім вихованцям гуртків та їхнім керівникам.
















 
                              Вихованка гуртка художнього слова
                                                                 Василюк Анастасія

Переглянути відео