Посвята в гімназисти 2015
24.12.2015 Гімназійне життя Переглядів: 22521 грудня у Першій Білоцерківській гімназії відбулося традиційне свято-Посвята п"ятикласників у гімназисти.
Діти демонстрували свої таланти, порадували присутніх своїми чудовими виступами, проголосили присягу гімназиста. Президент та прем"єр-міністр учнівського самоврядування гімназії ознайомили учнів із законами гімназистів. Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Микола посвятив та благословив п"ятикласників. Директор гімназії (нині секретар Білоцерківської міської ради) Борис Михайлович Смуток висловив щирі та теплі слова вітання дітям. Привітав гімназистів також і учасник АТО, командир відділення 9-ої роти 3-го батальйону 72-ої окремої механізованої бригади Прилуцький Олександр Вікторович, який подякував дітям за волонтерську допомогу та подарував прапор України, підписаний бійцями, що стоять на передовій, оберігаючи наш мир і спокій. На завершення свята діти традиційно посмакували кашею, аби як кажуть, стати однокашниками. Радісні та задоволені гімназисти під оберегами - рушниками виходили зі святкової зали.