Свято Миколая

20.12.2015 Гімназійне життя Переглядів: 236

18 грудня у нашій гімназії відбулося традиційне свято Миколая. Вихованці театральної студії «Пролог» привітали гімназистів зі святом казковою виставою за мотивами творів байок Леоніда Глібова. Театралізоване дійство відобразило національний колорит.  Казкові ангели подарували дітям справжнє свято.