КВК «Обери майбутнє»

04.11.2015 Гімназійне життя Переглядів: 134

4 листопада 2015 року в БСПМШ №16 відбувся відбірковий профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд «Обери майбутнє», в якому брали участь і учні нашої гімназії, команда «Тимчасово безробітні».

Перший конкурс «Візитка» був презентаційним. В наступному конкурсі потрібно було представити одну професію актуальну у сфері сільського господарства. Наші учні презентували нелегку роботу фермера. У музичному конкурсі "безробітні" продемонструвала хіт-парад популярних професій. І на завершення був конкурс капітанів, під час якого журі та гості конкурсу задавали запитання капітану команди «Тимчасово безробітні» Василюк Анастасії,  учениці 9-В  класу.   За результатами журі конкурсу команда Першої Білоцерківської гімназії виборола І місце, з чим і вітаємо наших учасників. Подяка оголошується членам  команди:  
Нарожному Дмитрові, 11-А,
Савіцькому  Івану, 11-А,
Гладкому Івану, 11-А,
Тупчій Богдані, 11-А,
Слюсаренко Альоні, 11-А,
Селіванові Аліні, 10-А,
Полтавець Марʼяні,10-А,
Василюк Анастасії, 9-В,
Лавровські Анастасії, 9-В,
Тимошенко Владиславу, 9-В.
Оскільки наша команда стала переможцем конкурсу, їй надається право представляти наше місто на обласному профорієнтаційному конкурсі «Обери майбутнє». Тож побажаємо команді гімназії успіхів та перемог!!!  


                                 
Капітан команди «Тимчасово безробітні»
                                                                            Василюк Анастасія