План роботи на канікули

20.03.2015 Оголошення Переглядів: 57

 

                                                                ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                Директор гімназії

                                                      Б.М.Смуток

 

КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН

виховної роботи з дітьми та учнівською молоддю на період весняних канікул з 23.03. по 29.03. 2015р.   БНВО «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступення»  

№ п/п Назва заходу Дата, час проведення Місце проведення Відповідальні
1.                    Відкрите заняття в студії образотворчого мистецтва «Весна квітчає землю рідну»  (з собою мати: папір, фарби або олівці). учні 2-4 класів 23.03 12.00 ЦТДЮ «Соняшник» 3-А, Бойко А.В.
2.                    Виготовлення весняного панно (кольоровий папір, клей, ножиці). учні 5-6 класів 23.03 13.00 ЦТДЮ «Соняшник» 5-А, Сидоренко Т.Г.
3.                    Виховний захід «Присвята героям» 23.03. 14.00. БНВО,  актова зала Ліснічук А.С., Волинець Н.В.
4.       Виготовлення гілочки мімози (з собою мати: картон, клей, жовті серветки, ножиці) 5-7 кл. (Бзш № 7, БНВО «Звитяга») по 8 учнів зі школи      23.03. 10.00 СЮТ 6-А, Кизима М.В
5.       Бісероплетіння. «Янголятко» (з собою мати: маленький бісер білий та срібний по 1 пакетику на 5 чол., намистинка біла діаметром 5 мм, дріт 0,3 мм (котушка на групу дітей) 3-6. кл (БНВО, БЗШ №15) по 8 учнів із закладу 23.03. 10.00 СЮТ 6-Б, Рокоча О.Д.
6.       Свято зустрічі птахів Для вихованців гуртків СЮН 23.03. 9.30 БЗШ №3 5-Б, Ковальський В.Л.
7.       Виготовлення сувенірної тарілки у техніці декупаж (з собою мати: пластикову тарілку, серветку двошарову, клей ПВА, ножиці, пензлик) Для учнів 6 кл. БЗШ № 15, 17, 18,  БНВО (по 4 учня від закладу) 23.03. 11.30 СЮН 6-В, Литинська А.С.
8.       Квест «Ми - діти незалежної України» учні 2-4 класів 24.03. 10.00 ЦТДЮ «Соняшник» 2-А, Нагребецька О.В.
9.      

Конкурс «Я - житель української землі»

учні 5-6 класів
24.03. 11.30 ЦТДЮ «Соняшник» 5-Г, Вітюк С.П.
10.  

Розважальна програма «Поділись красою почуттів»

учні 7-8 класів
24.03. 13.00 ЦТДЮ «Соняшник» 7-А, Омельченко Н.В.
11.   Екологічна гра-мандрівка «Подорож країною Довкілля» Для учнів 7 кл. БЗШ № 15, 17, 18,  БНВО (по 5 учнів від закладу) 24.03. 9.30 СЮН 7-Б, Зоріна Л.Л.
12.   Екологічна гра «Свій край - кожній пташині рай!» Для вихованців гуртка СЮН 24.03. 9.30 БНВО Ковальський  В.Л.
13.   IV міський учнівський конкурс із образотоворчого мистецтва імені Івана Сошенка 25-26. 03 11.00 Білоцерківський колегіум Машир Т.Ю.
14.  

Вистава зразкового лялькового театру «Фантазія» «Казка про дівчинку Незгоду»

учні 2-4 класів
25.03. 12.00 ЦТДЮ «Соняшник»

4-Б, Федоренко О.М.

15.                Майстер-клас з рукомистецтва «Весняні квіти» (з собою мати: білий та зелений бісер, дротина) учні 5-6 класів 25.03. 13.30 ЦТДЮ «Соняшник» 5-В, Громадська Т.Г.
16.                Змагання зі стройової підготовки «Кращий стройовик» 25.03 14.30 БНВО «Звитяга» Дудченко М.М.
17.                Творча майстерня     «Перші кроки в тележурналістику. Інтерв"ю». учні 7-8 класів 25.03. 14.30 ЦТДЮ «Соняшник» 8-В, Іщенко Л.Д
18.                Весняна фантазія (з собою мати: картон, кольоровий папір, ножиці, клей ПВА, фломастери) 5-8 кл. (БНВО, БЗШ № 15) по 8 учнів із закладу 25.03. 10.00 СЮТ 7-В, Ошийко В.І.
19.                Конкурсно-ігрова програма «В царстві живої природи» Для учнів 3-4 кл. БЗШ № 15, 17, 18, БНВО (по 5 учнів від закладу) 25.03. 9.30 СЮН 4-А, Ронська Т.І.
20.                Тенінгове заняття «Я - лідер» Для лідерів учнівського самоврядування  (по 2-а представника БЗШ № 11, 15, 17, 18, 20, 21, 22, колегіум, БЕПЛ, БНВО, БНВО«Звитяга») 25.03. 11.30 СЮН Волинець Н.В
21.                Фестиваль шкільних гуртків 25 .03   БНВО   Ліснічук А.С.
22.                Змагання із стройової підготовки 26.03 14.30 БНВО «Звитяга» Волинець Н.В
23.                Змагання із рукопашного бою 26.03 15.30 БНВО «Звитяга» Волинець Н.В
24.                Школа лінгвістики. Усний журнал «Королівські династії Британії» учні 7-8 класів 26.03. 14.00 ЦТДЮ «Соняшник» 8-Б, Заболотна Л.В.
25.                Весняна фантазія (з собою мати: картон, кольоровий папір, ножиці, клей ПВА, фломастери) 5-8 кл. (БНВО «Звитяга», БСШ № 9) по 8 учнів із закладу 26.03. 10.00 СЮТ 8-А, Кондратюк О.А.
26.                Фестиваль шкільних гуртків еколого-натуралістичного напряму «Країна дитячих мрій» (Нагородження переможців міського етапу екологічних конкурсів, акцій). Учасники згідно телефонограми 26.03. 10.00 СЮН Ковальський В.Л.
27.                Фестиваль шкільних гуртків еколого-натуралістичного напряму «Країна дитячих мрій» (ІІ (очний) етап фестивалю - презентація діяльності гуртка). Учасники згідно телефонограми 26.03. 13.00 СЮН Ковальський В.Л.
28.                Вистава зразкового лялькового театру «Фантазія». Казка «Чарівна кришталева Росинка» учні 2-4 класів 27.03. 12.00 ЦТДЮ «Соняшник» 3-Б, Очеретяна З.І., 2-Б, Пустова Л.В.
29.                Екологічна подорож «Знавці лісу» Для учнів 5 кл. БЗШ № 15, 17, 18, БНВО (по 5 учнів від закладу) 27.03. 9.30 СЮН Ковальський В.Л.
30.                Година спілкування «Любов, як сонце, світу відкриває безмежну велич людської краси» Для учнів 8-9 кл. БЗШ № 20, 21, 22, БСПМШ № 16 (по 5 учнів від закладу) 27.03. 9.30 СЮН 9-А, 9-Б, 9-В, Троцька О.М., Поштаренко Л.І., Москаленко В.А.
31.                Підготовка до гри «Джура» Протягом канікул БНВО Ліснічук А.С., Дудченко М.М.

        Заступник з НВР Ліснічук А.С