Зустріч випускників

15.02.2015 Гімназійне життя Переглядів: 464

В суботу, 7 лютого, відбулася зустріч випускників. Шкільні друзі знову зустрілись через багато років, щоб повернутися на кілька годин в минуле та відчути атмосферу безтурботних і веселих днів, проведених в школі.

Випускники мали можливість не лише зустрітися з вчителями та товаришами по парті, але й дізнатися про діяльність учнів гімназійного товариства за минулий рік , спрямовану на благодійність та допомогу воїнам АТО. Завдяки здобуткам наших учнів у навчанні і громадському житті, стало зрозуміло, що колишні вихованці гімназії можуть пишатися молодим поколінням. Гімназисти порадували поважних гостей і концертною програмою.

 

 

 

 

 

                                                                            Гімназійне товариство