Благодійна акція

05.02.2015 Благодійність Фізична культура і спорт Переглядів: 250

На футбольному майданчику Першої Білоцерківської гімназії  8 лютого о 14:00 відбудеться ФУТБОЛЬНИЙ МАТЧ МІЖ КОМАНДАМИ "ПЛЮСІВ" ТА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ДИТЯЧОГО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ.

   Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку юнакам старших класів за підготовку майданчика до гри:
Дабіжі Артему, Дащенку Юрію, Круку Дмитру, Лисенку Владиславу, Олійнику Євгену, Пащенку Антону, Шарову Антону, Янгаєву Дмитру, 6(10)-В клас;
Винару Іллі, Пакалу Антону, Собчуку Владиславу, Татаровському Максиму, 7(11)-А клас;
Клочку Єгору, Трушу Владиславу, 7(11)-В клас. 

 

 

 

 

                                                                            Гімназійне товариство