Благодійна акція «Збір теплих речей для Воїнів АТО»
01.02.2015 Благодійність Учнівське самоврядування Переглядів: 245Бійці, які захищають нашу країну на Сході України потребують нашої підтримки і допомоги. Серед загальноосвітніх шкіл міста була оголошена благодійна акція , до якої долучилися і наші гімназисти. Волонтерами гімназії було зібрано теплі речі для воїнів АТО (теплі шкарпетки, рукавиці , в"язані шапки, светри, білизну тощо). Висловлюємо подяку всім небайдужим, які долучилися до цієї акції.
Учень 10-Б класу
Дащенко Юрій