Зустріч з випускниками 2015

01.02.2015 Гімназійне життя Оголошення Переглядів: 231

ОГОЛОШЕННЯ!

7 лютого о 15.00 в актовій залі гімназії відбудеться  зустріч з випускниками.

                                                                                        Адміністрація