День Соборності України
24.01.2015 Гімназійне життя Переглядів: 232Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя,
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях!
22 січня, в День соборності України учні нашої гімназії взяли участь у заходах,приурочених святу: у мітингу біля погруддя Т.Шевченка та акції «Діти єднають Україну». Крім учнів шкіл до акції приєдналися студенти і просто молоді люди, які вийшли «створити ланцюг єднання». Більшість учасників акції прийшли з елементами національної символіки та з синьо-жовтими прапорами.
Цього року кількість людей, що стояли в ланцюгу єднання перевершила всі попередні роки. Гімназисти з радістю та піднесеним настроєм разом з усіма скандували лозунги: «Україна - понад усе», «Слава Україні! Героям слава!» і брались за руки утворюючи ланцюг єднання. Всі ми розуміємо, що в єдності дій та соборності душ можемо розбудувати вільну і демократичну,економічно і духовно багату Україну,якою пишатимуться наші нащадки.
Гімназійне товариство