Батьки учнів - наші партнери

24.02.2020 Гімназійне життя Переглядів: 169


У зв’язку із запровадженням мультипрофільного гарячого харчування в БНВО «Перша гімназія» питання якості харчування та смаку страв усе більше цікавить батьків. Тому за спільною ініціативою адміністрації гімназії та батьківської громадськості в закладі створена громадська бракеражна комісія, у яку ввійшли по три представники від кожного класу. Складено відповідний графік відвідування їдальні батьками.

Сьогодні, 24 лютого, цікавилися харчуванням члени бракеражної комісії - батьки учнів 7-В класу. Вони мали можливість скуштувати готові страви відповідно до меню та оцінити їх за 12-бальною шкалою в акті, який склали. Більшість страв отримали оцінку високого рівня, але є питання, над якими ще треба працювати працівникам їдальні.

Батькам сподобалася встановлена нова роздаткова лінія, частково завезене обладнання. На відміну від перших днів упровадження цього проєкту діти встигають  харчуватися на перерві  і не запізнюються на уроки, а це майже 200 учнів за перерву. Привернуло увагу батьків  дотримання гігієнічних вимог працівниками їдальні, їх охайний та чистий спецодяг, одноразові рукавички. Переважна більшість дітей з’їдали те, що замовляли.

Смачно пообідавши, батьки дякували за співпрацю і за можливість особисто побачити організацію мультипрофільного харчування в закладі.

Завтра прийдуть батьки учнів 8-А класу.

Це дасть можливість спільними зусиллями поліпшити якість харчування.

Смачного куштування!