зі Святом останнього дзвінка

27.05.2020 Оголошення Переглядів: 169

Мої вітання.

Вітати всіх вас – учнів, педагогів, батьків – зі Святом останнього дзвінка ось так – дистанційно, а не «вживу» - дуже незвично. Але останні 2,5 місяці багато чого нас навчили. Словосполучення «дистанційна освіта» із ефемерно-незрозумілого терміну перетворилося на звичний уже стиль роботи. Ми всі опанували ще донедавна зовсім незнайомі нам платформи, за допомоги яких проводили уроки, відеоконференції, наради і педради. Ми всі вчилися вчитися і вчити в нових умовах. Десь виходило краще, десь – не зовсім, але й це вже позаду. Від учнів, колег, батьків чую стогін: «Хочемо, щоб були справжні, живі уроки!»  Ну що ж, розуміння справжніх цінностей приходить до нас через випробування.

Цей незвичайний навчальний рік ми запам`ятаємо надовго. І вже точно його не забудуть цьогорічні одинадцятикласники. Від щирого серця бажаю нашим випускникам якнайкраще скласти ЗНО, стати студентами омріяних вишів, своїми успіхами і досягненнями прославляти себе, свої родини, свою гімназію, Україну.

Тим, хто перейшов до наступного класу, - теплих, веселих і змістовних канікул. Усім нам – здоров`я і переможного миру. До зустрічі в гімназії в 2020/2021 навчальному році вже у довгоочікуваних звичних умовах.


З повагою – директор Першої  гімназії Борис Смуток