Випуск одинадцятикласників

29.07.2020 Гімназійне життя Переглядів: 361

Цього року не було гучного концерту, пишних вечірніх суконь та елегантних костюмів. Але все ж, випуск одинадцятикласників зі стін рідної гімназії - це справді свято та радісна мить для кожного випускника! Це хвилюючий, водночас радісний і сумний день – день прощання і нових очікувань, добрих надій і яскравих посмішок.

  Педагогічний колектив та адміністрація гімназії хоче щиро привітати одинадцятикласників із завершенням Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія І ступеня”. Хочемо побажати йти своєю дорогою до заповітної мрії, долаючи всі перешкоди. Нехай початок вашого дорослого життя буде вдалим і пізнавальним. Бажаємо досягти успіхів, знайти свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, живіть своїм життям. Будьте гідними і справедливими. 

    Бажаємо вступити в омріяний вищий навчальний заклад, знайти себе в професії, а також створити свій маленький затишний куточок у житті. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою. Нехай все складеться так, як ви загадаєте! Зі святом вас, любі випускники, успіхів вам!

    Слова привітання від Литинської Алли Сергіївни, класного керівника 11-А класу:

    “Я щиро і всім серцем хочу, щоб кожен із вас зайняв своє гідне місце в цьому житті. Я пам'ятаю, як ви прийшли до мене ще зовсім малюками, і вже тоді я зрозуміла, що ви неймовірно розумні, добрі та цілеспрямовані діти! А сьогодні, улюблені випускники, я бажаю вам щасливої дороги та всіляких успіхів  за межами гімназії! Нехай всі ваші мрії стануть прекрасною реальністю, адже ви гідні всього найкращого! Удачі вам у всьому!”