Новорічне вітання

31.12.2020 Гімназійне життя Переглядів: 134

Відходить в історію 2020 рік. Рік важких випробувань для людства, пов’язаних із Covid-19. А в нас ще й триває виснажлива російсько-українська війна. Дякую українським бійцям, які, ризикуючи життям, гідно боронять кожного з нас. Не забуваймо про них навіть за святковими новорічними на різдвяними столами.

Я вдячний учителям, які швидко перебудувались і освоїли нову платформу та належно проводять онлайн-уроки. Для вчителів і більшості учнів це – перевантаження. І з цим нам належить упоратися. Незважаючи на проблеми, випускники 2020 року навчаються в українських університетах, традиційно наша гімназія – серед кращих у складанні ЗНО, в предметних олімпіадах, Малій академії наук, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Охочих вступити до перших, п’ятих класів гімназії – набагато більше, ніж є місць.

Поліпшилася матеріальна база навчально-виховного процесу, значно поповнилися кабінети фізики, хімії, біології, технологій – для дівчат і хлопців. Тривало наповнення оргтехнікою, меблями, дидактичними іграми 1-3 класів, які працюють за програмою Нової української школи. Зміцнювалася спортивна база. Впроваджувався пілотний проєкт із докорінного поліпшення харчування учнів: кожен із них має змогу обирати страву із 2-3 запропонованих. На переобладнання їдальні з міського та обласного бюджетів витрачено 1,5 млн гривень.

Гімназія на довгий період забезпечена антисептиками, дезінфекційними засобами для запобігання захворюванням.

Із нетерпінням батьки, діти, вчителі чекають повернення до повноцінного навчання.

Бажаю, щоб прийдешній 2021 рік був щасливий для вас, щоб усі були здорові, щоб Covid-19 зник назавжди. Випускники щоб успішно склали ЗНО й стали студентами омріяних навчальних закладів. Щоб навчальний процес у гімназії ставав змістовнішим, а перебування в ній учнів було цікавим, щоб у них тут були справжні друзі, великодушні наставники.

Як директор, сприятиму цьому. Як депутат міської ради, голова комісії з питань освіти, медицини, культури, прагнутиму, щоб ці галузі в місті розвивалися належним чином.

Бажаю, що б усі наші мрії збулися, а ще – переможного для України миру.

Із Новим 2021роком і Різдвом Христовим!


Борис Смуток