Акція «Годівничка»

01.02.2021 Гімназійне життя Переглядів: 77

Зима для птахів – це велике випробування. Коли надворі починаються холоди, пташкам доводиться нелегко. Тому птахи потребують нашої допомоги.

Доброю традицією в БНВО "Перша гімназія" стало щорічне проведення взимку акції «Годівничка». Не став винятком і цей навчальний рік. Вихованці гуртка "Юні екологи" та учні 3-В класу (класовод Покотило Н.В.) разом зі своїми батьками виготовили годівнички та розвішали на території гімназії. Учні робили їх з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Під керівництвом учителя гімназії Ковальського В.Л. вихованці щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами.

Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипле небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе їм перезимувати. Давайте разом турбуватися про братів наших менших узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!