Зустріч із поетесою рідного краю

19.05.2021 Гімназійне життя Переглядів: 65

Зустріч із поетесою рідного краю


Прокидайся, маленька весняночко,

Відкривай же очиці свої!

Подаруй ясне сонечко зраночку,

Бо чекають ліси і гаї.

 

Благодатна й щедра на таланти наша рідна земля!

18 травня в гімназії  відбулася творча зустріч учнів 2-А (класовод Чуприна Л.А.), 2-Б (класовод Федоренко О.М.)  та 4-В (класовод Пустова Л.В.) класів із сучасною поетесою, нашою землячкою, педагогом, справжньою патріоткою рідного слова та краю  - Тетяною Строкач.

Тетяна Тезіславівна має талант від Бога та пише вірші про матусю, родину, рідну мову, чудову природу, народні звичаї. Вона є автором багатьох книг. Її твори включені до шкільної програми. 

На початку зустрічі поетеса познайомила дітей зі своїми віршами, які надруковані в дитячих журналах. Учні з цікавістю слухали її та змогли зануритися у світ мистецтва. Продовжилася зустріч жвавим спілкуванням автора та дітей. Тетяна Тезіславівна цитувала рядки улюблених творів, показала, наскільки є закоханою в традиції рідного краю,  у поетичне слово.

Наприкінці зустрічі, щоб порадувати гостю, діти декламували її вірші із збірок «Краплинки доброти» і «Веселковий дивосвіт». Це книги для дітей і батьків, бібліотекарів та педагогів.

Зустріч із талановитою поетесою Тетяною Строкач залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання краще познайомитися з її творчістю.

Чекаємо наступну зустріч!