Звернення директора гімназії

26.05.2022 Оголошення Переглядів: 153

Звернення директора гімназії Бориса СМУТКА до гімназійного товариства з нагоди завершення 2021-2022 навчального року

Шановні учні, учителі, батьки!

 

Сьогодні буде останній урок у цьому навчальному році. Дзвінок на нього лунатиме дистанційно, а для когось – і уявно.

Цей навчальний рік для всіх нас був важким. Життя випробовувало спочатку коронавірусом, а потім зранку 24 лютого страшна звістка – повномасштабне вторгнення росії у війні, що триває ось уже 8 років. Ми прокинулися від вибухів – і життя змінилося. Україна виборює право на незалежність і свободу кожного з нас. Гімназія почала працювати в умовах воєнного стану.

Частина гімназистів опинилася за межами Білої Церкви, України, а більшість залишилася в місті. Гімназія стала тим острівцем, який їх поєднав, бо вони відчували підтримку вчителів, чекали на їхні поради. У ці важкі часи ми ще сильніше відчули, що всі ми – єдина родина.

Воїни захищають Україну на фронті, ризикуючи життям. Для цивільних фронт – це робота підприємств, волонтерство. І в учнів є свій фронт – навчання. Усі ці фронти наближають перемогу над ворогом, адже тільки освічена нація зможе відбудувати зруйновану рашистами Україну. Наші гімназисти неодноразово передавали малюнки, листи вдячності й підтримки українським воїнам, що зберігають їх, як обереги, й ще завзятіше б’ють ворога. Ми впевнені, що нас не знищить російська орда, ми переможемо, й незабаром у шкільних коридорах знову будуть лунати дзвінкі веселі голоси учнів.

Сьогодні вітаємо наших одинадцятикласників. Їм найважче, але я переконаний, що вони здолають усі перешкоди на своєму життєвому шляху, бо протягом років навчання в гімназії отримали міцні знання, були переможцями у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, МАНах, спортивних змаганнях тощо. Бажаю вам якнайкраще скласти мультипредметний тест і вступити до омріяних вищих навчальних закладів.

Звертаюся до випускників 9-х класів. Ви маєте зробити виважений крок – продовжити навчання в гімназії чи обрати заклад, що підготує вас до майбутньої професії.

Сьогодні серед нас учні 4-х класів – найменші випускники Нової української школи. Саме ви спонукаєте вчителів вчитися кожного дня, іти в ногу з часом, змінюватися.

 

Шановне гімназійне товариство! Літо промайне, як завжди, швидко, й восени зустрінемося в нашій гімназії. Бажаю вам безпечних канікул і, звичайно ж, перемоги Україні в цій війні.

Слава нашим Збройним силам!

Слава Україні!

Героям слава!