Безпечне освітнє середовище у закладі освіти: нові виміри

28.09.2022 Гімназійне життя Навчальна діяльність Переглядів: 128

22 вересня команда управління Державної служби якості освіти у Київській області на базі Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» Білоцерківської міської ради провела зустріч з теми: «Безпечне освітнє середовище у закладі освіти: нові виміри». У заході брали участь: начальники відділів/управлінь освітою та директори закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району Київської області. Начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Київській області Людмила ГОРБАТА подякувала освітянській спільноті Білоцерківщини за працю для успіху кожної дитини та країни. «Під час військових дій та ще тривалий час після їх закінчення заклади освіти будуть працювати у нових для себе вимогах до безпечного освітнього середовища. Облаштування укриттів та організація безпечного освітнього простору у школі – одне з найважливіших завдань», – підкреслила Людмила Петрівна. З вітальним словом виступили Білоцерківський міський голова Геннадій ДИКИЙ та голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила МЕРЗЛЮК. 

«Цей захід є важливим для усіх керівників закладів освіти та для нас, засновників. Питання безпеки – першочергове в освітньому просторі. Кожна дитина має бути поінформована про можливі підступні провокаційні дії з боку ворога в тилу. Наше завдання розповісти їм про це», – зазначив Геннадій ДИКИЙ.

      Юрій ПЕТРИК, начальник Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради розповів про безпечне середовище у закладах освіти Білоцерківщини. «Сьогодні завдання кожного закладу освіти створити та облаштувати куточок безпеки, подбати про комфорт в укриттях, психологічну стабільність, відпрацювати з кожною дитиною основи цивільного захисту», – зазначив Юрій ПЕТРИК. Також Юрій Федорович подякував Державній службі якості освіти України за розроблені рекомендації щодо безпечного освітнього середовища у закладі освіти. Борис СМУТОК, директор Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» Білоцерківської міської ради поділився, досвідом організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.