Перемога у змаганнях "Говорімо солов'їною".
03.03.2023 Гімназійне життя Навчальна діяльність Переглядів: 126І знову перемога наших ліцеїстів!
2 березня у центрі позашкільної освіти "Соняшник" відбулися міські територіальні інтелектуальні змагання "Говорімо солов'їною", які організував Центр навчання Лідерської ініціативної територіальної ради.
У змаганнях взяли участь 7 учнівських команд з різних закладів освіти нашої громади. На учасників чекало 5 етапів завдань, які мали на меті перевірити та збагатити знання учнів із фонетики, лексикології та фразеології.
Команда нашого ліцею виборола І місце у змаганнях. Дякуємо учням 9-Б класу: Виннику Арсенію, Дейнезі Дар'ї, Заїкіній Софії, Клокар Катерині, Прилєпі Даніелі. За перемогу діти отримали грамоту, кубок та солодкі призи. Також велика подяка керівнику команди, учителю української мови та літератури Поляковій Олені Вікторівні.