Вітаємо срібного призера Міжнародного молодіжного турніру з вільної боротьби!

25.03.2024 Фізична культура і спорт Переглядів: 99
Вітаємо учня 5-А класу ліцею Шаміля Велієва, вихованця відділення вільної боротьби ДЮСШ "Богатир", який  здобув срібну нагороду на Міжнародному молодіжному турнірі в Естонії, де зібралося понад дві тисячі борців з 38 країн світу! Спортсмени змагались одночасно на 14 килимах у вікових категоріях U 20, U17, U15, U13. Українські команди здобули перше загальнокомандне місце в усіх трьох стилях боротьби.
Вітаємо юного спортсмена та його тренера Володимира Музиченка з блискавичним виступом на турнірі! Побажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!