Атестація педагогічних працівників

26.03.2024 Педагогічна студія Переглядів: 180

25 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І

рівня Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» Білоцерківської міської ради

Київської області. Атестація педагогічних працівників проходила за новим

положенням про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН України

від 09 вересня 2022 року №805 «Про затвердження Положення про атестацію

педагогічних працівників»). У 2023/2024 навчальному році атестацію

проходило 15 педагогіних працівників. На підсумковому засіданні було

презентовано систему роботи та досягнення працівників за міжатестаційний

період.


Заступник директора з НВР Світлана Потильчак