Вітаємо з перемогою юних стрільців!
08.10.2024 Гімназійне життя Переглядів: 97Вітаємо з перемогою команду нашого ліцею у півфіналі територіальних змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді Білоцерківської громади! Наш заклад представляли такі учні: Молодцов Данило(9-Г), Бількевич Андрій (9-Г), Лозенко Ярослав (9-Г), Кондратюк Єгор(9-Б), Бєлов Олександр( 9-Б), Кобзаренко Михайло (9-Б). Жюрі відзначило, що в них найкращі результати з усіх команд, що змагалися у півфіналі. Дякуємо хлопцям! Молодці! Так тримати! Бажаємо успіху перемоги в фіналі!
Окрема подяка тренеру команди Іовіну Віталію Васильовичу.