Вітаємо призерів міських змагань з футболу!
10.10.2024 Фізична культура і спорт Переглядів: 163Вітаємо команду юних футболістів нашого ліцею, які вибороли ІІІ місце у першості міста з футболу серед юнаків 5-9 класів загальноосвітніх закладів міста.
Дякуємо учням: Ординському Максиму (9-А), Луковенку Олександру (9-Б), Починку Миколі (9-В), Орлову Максиму (9-Г), Шевченку Станіславу (9-Г), Литвинюку Максиму (9-Б), Ільїну Єгору (8-В), Джибладзе Іллі (8-В), Дейнеко Владиславу (8-В), Скибі Сергію (8-В), Блоцькому Макару (8-В), Шумаді Марку (8-В). Також подяка керівнику команди , учителю фізичної культури Терещуку Дмитру Васильовичу!