Вітаємо юних стрільців

17.10.2024 Гімназійне життя Фізична культура і спорт Переглядів: 107
Вітаємо юних стрільців ліцею, які вибороли ІІ місце у фіналі територіальних змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді Білоцерківської громади! Щиро дякуємо таким учням: Бількевичу Андрію (9-Г), Лозенку Ярославу (9-Г), Кондратюку Єгору (9-Б), Бєлову Олександру ( 9-Б), Кобзаренку Михайлу (9-Б). Хлопці прикладали чимало зусиль, щоб попасти в трійку лідерів. Тренування дали свої результати. Молодці! Так тримати! 
Окремо велика подяка тренеру команди Іовіну Віталію Васильовичу.
Окрема подяка організаторам змагань Цпо Соняшник  , Ліля Ляшенко, Ірина Запорізька , Валерій Пантюшенко.
Детальніше на