ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ З АСТРОНОМІЇ!
08.11.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 317Щирі вітання Максиму КОПАЧУ, учню 11-Г класу, який зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (вчитель - Казнадзей Микола Васильович).
Бажаємо успіхів у наступних етапах!
Пишаємося вами!