ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!
18.11.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 392Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:
Павлу РОМАНОВУ, учню 6-Г класу - І місце (вчитель - Заболотня Лариса Вікторівна);
Святославу КІРІКУ, учню 7-Г класу - І місце (вчитель - Заболотня Лариса Вікторівна);
Тимофію КУЦЕНКУ, учню 8-Д класу - ІІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна);
Вероніці ЧАУС, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кизима Марина Вікторівна);
Євгену ГРИШКУ, учню 10-Б класу - ІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна);
Арсенію РИМАРУ, учню 11-Б класу - ІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна).
Бажаємо успіхів у наступних етапах!
Пишаємося вами!