ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ!

18.11.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 392


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

Павлу РОМАНОВУ, учню 6-Г класу - І місце (вчитель - Заболотня Лариса Вікторівна);

Святославу КІРІКУ, учню 7-Г класу - І місце (вчитель - Заболотня Лариса Вікторівна);

Тимофію КУЦЕНКУ, учню 8-Д класу - ІІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна);

Вероніці ЧАУС, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кизима Марина Вікторівна);

Євгену ГРИШКУ, учню 10-Б класу - ІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна);

Арсенію РИМАРУ, учню 11-Б класу - ІІ місце (вчитель - Назаренко Галина Василівна).


Бажаємо успіхів у наступних етапах!

Пишаємося вами!