ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!

21.11.2024 Гімназійне життя Переглядів: 191


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям та призерам ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

Михайлу КОБЗАРЕНКУ, учню 9-Б класу - І місце (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);

Кірі МУСІЄНКО, учениці 11-Б класу - ІІI місце (вчитель - Білан Валентина Михайлівна).

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!