ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!
21.11.2024 Гімназійне життя Переглядів: 191Щирі вітання ліцеїстам - переможцям та призерам ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:
Михайлу КОБЗАРЕНКУ, учню 9-Б класу - І місце (вчитель - Стрельчук Тетяна Михайлівна);
Кірі МУСІЄНКО, учениці 11-Б класу - ІІI місце (вчитель - Білан Валентина Михайлівна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!