Зустріч з учасником Революції Гідності

21.11.2024 Гімназійне життя Переглядів: 84
21 листопада  до учнів 3-В класу (класовод Костенко Олена Григорівна) завітав почесний гість-Пантюшенко Валерій Миколайович, учасник Революції Гідності, керівник патріотичного клубу "Лицарська звитяга" ЦПО "Соняшник". Почалася зустріч у сховищі через повітряну тривогу, не дають спокійно нам жити рашисти,  постійно  намагаються знищити нас, українців. Але наше славне ППО відбили ворожу атаку і зустріч з гостем продовжилася вже у класі. Валерій Миколайович поділився своїми спогадами про буремні події на Майдані у 2014 році, де захищав Гідність і Свободу українського народу разом зі своїми друзями та однодумцями. Затамувавши подих,  діти дивилися фото і відео подій, слухали спогади і розповіді про запеклу боротьбу  укранського народу в Києві, на Майдані в 2013-2014 роках. 
Наприкінці зустрічі від учнів було багато запитань, обіймів та  слів подяки Валерію Миколайовичу за все. І, звичайно, фото на згадку.
Слава Україні! Героям слава!
Детальніше на