Акція "16 днів проти насильства"

29.11.2024 Гімназійне життя Переглядів: 108
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
В рамках проведення даної акції 25-29 листопада в нашому ліцеї інспектором служби освітньої безпеки Конюх Аліною Олегівною було проведено ряд заходів для учнів середньої та старшої школи: інтерактивні заняття "Ні насиллю!", "Стоп, булінг!", "Добрі справи в скриньку добра!", " Про толерантність і добро".  Також учні власноруч виготовляли  плакати "16 днів проти насильства".   У вестибюлі закладу діти мали нагоду ознайомитись  з буклетами з проблеми домашнього насильства.