ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!
06.12.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 318Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:
Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 10-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Марії КУЛЬБЕДІ, учениці 11-Б класу - ІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);
Марії Дирді, учениці 8-Д класу - ІІІ місце (вчитель - Ковальський Віталій Леонідович).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!