ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!

06.12.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 318


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

Анастасії МИХАЙЛОВІЙ, учениці 9-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Вікторії КУЗЬОМКО, учениці 10-Б класу - І місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Марії КУЛЬБЕДІ, учениці 11-Б класу - ІІ місце (вчитель - Кравчук Людмила Іванівна);

Марії Дирді, учениці 8-Д класу - ІІІ місце (вчитель - Ковальський Віталій Леонідович).

Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!