Вітаємо переможців олімпіади з інформаційних технологій!
18.12.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 150Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:
Аліні ЗАПІСОЧНІЙ, учениці 8-Г класу - ІІІ місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);
Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 9-Г класу - ІІ місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);
Ірині ДЕЙНЕЗІ, учениці 10-Б класу - ІІІ місце (вчитель - Підгаєцька Надія Олексіївна).
Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!
Пишаємося вами!