Вітаємо переможців олімпіади з інформаційних технологій!

18.12.2024 Навчальна діяльність Переглядів: 150


Щирі вітання ліцеїстам - переможцям ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

Аліні ЗАПІСОЧНІЙ, учениці 8-Г класу - ІІІ місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);

Макару ПРИЙОМСЬКОМУ, учню 9-Г класу - ІІ місце (вчитель - Шабельна Інна Григорівна);

Ірині ДЕЙНЕЗІ, учениці 10-Б класу - ІІІ місце (вчитель - Підгаєцька Надія Олексіївна).


Бажаємо подальших перемог та підкорення нових вершин!

Пишаємося вами!