Зустріч з військовим учнів 6-А класу
23.01.2025 Гімназійне життя Переглядів: 103Сьогодні, 22 січня, коли вся Україна відзначає День Соборності, до учнів 6-А класу Ліцею "Перша Білоцерківська гімназія" завітав військовий із танкової частини А 1414, на позивний Архангел, щоб подякувати учням за смаколики та вітальні листівки, надіслані їм учнями даного класу. Під час зустрічі з дітьми військовий вручив подарунок Шатковській Марії і щиро подякував за малюнок, котрий став талісманом їхньої бригади та передав фото вистрілу з танку на честь дівчини.
Ось так звичайні малюнки, які діти малюють із щирими словами вітань та побажань нашим воїнам, зігрівають їхні душі, допомагають їм і навіть стають оберегами та талісманами.
Слава Україні! Героям слава!
Разом до перемоги!