ВІТАЄМО ЛІЦЕЇСТІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ III ( РАЙОННОГО ) ЕТАПУ "ПЛІЧ-О-ПЛІЧ" З БАСКЕТБОЛУ!

11.02.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 132


      Вітаємо команду ліцею, яка виборола І місце з баскетболу у 3 (районному) зональному етапі Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч" у віковій категорії 5-9 класи. Наш ліцей на змаганнях представляли такі учні: Поліщук Матвій ( 9-Г ), Демченко Максим ( 9-Г), Ображей Роман (9-Г), Шварц Кирил (8-А), Шубін Данило (8-А), Шкіндер Нікіта (8-А), Чалій Олексій (7-А). Керівник Команди - учитель фізичного виховання Терещук Дмитро Васильович. Вітаємо наших переможців! Бажаємо і надалі підкорювати нові  і нові вершини спорту!!!