Територіальні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді Білоцерківщини (для учнів 6-х–7-х класів)
12.02.2025 Фізична культура і спорт Переглядів: 133Вітаємо з перемогою команду стрільців ліцею, які вибороли ІІ місце у фіналі територіальних змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді 6-х–7-х класів Білоцерківщини! Щиро дякуємо нашим переможцям: Скороход Софії (6-Б), Рябоконю Максиму (6-Б), Ратушинському Кирилу (6-Б), Марченко Анастасії (6-Б), Лотоцькому Давиду (7-Б), а також тренеру команди Іовіну Віталію Васильовичу.Бажаємо й надалі проявляти наполегливість та показувати гарні результати!