День відкритих дверей
13.02.2025 Інші новини Переглядів: 162у Київському університеті культури та мистецтва
11, 13 лютого учні 11-х класів Ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» побували на Дні відкритих дверей у Київському університеті культури та мистецтва. Ліцеїсти мали можливість ближче познайомитися з навчальним процесом, поспілкуватися з викладачами та відчути особливу атмосферу університету. Під час екскурсії учні відкрили для себе світ творчих професій: відвідали сучасні аудиторії, знімальні павільйони, дизайн-студії, звукозаписувальний павільйон. У ході зустрічей із викладачами та студентським активом майбутні абітурієнти отримували відповіді на всі запитання щодо навчання, спеціальностей, практичних можливостей та перспектив працевлаштування. Однією з найочікуваніших подій була зустріч з Михайлом Поплавським, ректором університету.