ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!

17.02.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 162


Вітаємо 

Михайла КОБЗАРЕНКА,

учня 9-Б класу, який виборов ІII місце в ІІI (обласному) етапі 

Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!

Висловлюємо подяку Стрельчук Тетяні Михайлівні

вчителю хімії, за підготовку призера та професіоналізм у своїй справі!

Бажаємо подальших успіхів, нових відкриттів і яскравих перемог у майбутньому!

Пишаємося вами!