ВІТАЄМО ПРИЗЕРА ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ХІМІЇ!
17.02.2025 Навчальна діяльність Переглядів: 162Вітаємо
Михайла КОБЗАРЕНКА,
учня 9-Б класу, який виборов ІII місце в ІІI (обласному) етапі
Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!
Висловлюємо подяку Стрельчук Тетяні Михайлівні,
вчителю хімії, за підготовку призера та професіоналізм у своїй справі!
Бажаємо подальших успіхів, нових відкриттів і яскравих перемог у майбутньому!
Пишаємося вами!